Portrety zwierząt

Portret zwierzęcia może być wspaniałą pamiątką dla właściciela czy rodziny, w której żyje pupil. Jest to również świetny pomysł na oryginalny prezent dla miłośnika czworonogów. Może być wykonany w wybranej technice i idealnie wpasować się w wystrój domu.Prace w ołówku, białej kredce, pastelach i kredkach przedstawiam w zakładce Galeria.

Rysowanie zwierząt to moja wielka pasja. Każdy portret traktuję indywidualnie. Kolor i sposób układania się sierści kota, psa lub innego zwierzęcia to ważne cechy, które staram się oddać na portrecie, ale głównie skupiam się na wyrazie oczu i tym, aby spojrzenie było "żywe".


prev next
  • Tabby cat, pastel portrait, 24x30cm, 300PLN
  • Biała kredka, portret Chodsky Pes, 21x30cm, 180zł
  • Portret owczarka niemieckiego wykonany kredkami pastelowymi 40x30cm, 450zł

Portrety ze zdjęcia na zamówienie

W celu zamówienia portretu ze zdjęcia należy wysłać wiadomość mailową:

  •  ze zdjęciem wystarczającej jakości
  •  z deklaracją wpłaty zaliczki wysokości 15% ceny zamawianego portretu*, co wiąże się z rezerwacją najbliższego wolnego terminu wykonania przeze mnie pracy


Specjalizuję się w portretach bogatych w szczegóły, dlatego najlepsze są zdjęcia zrobione w wysokiej rozdzielczości, przy naturalnym świetle (dziennym). Ważne jest również zachowanie proporcji twarzy osoby lub głowy zwierzęcia na zdjęciu, bez zniekształceń obiektywu. Rysowanie ze zdjęć słabszej jakości również jest możliwe, jednak efekt będzie inny. Ze względu na efekt końcowy i wartość artystyczną portretu raczej nie podejmuję się wykonania prac ze zdjęcia typu "selfie".


Gotową pracę wysyłam najpierw poglądowo w wersji elektronicznej. Kolejny krok to odpowiednie zabezpieczenie oryginału i wysłanie firmą kurierską, aby  dotarł do Państwa rąk w ciągu 1-2dni.
*otrzymanie przeze mnie zaliczki jest jednoznaczne z gwarancją wykonania pracy dla zamawiającego w ustalonym terminie.Poniżej przykład zdjęcia spełniającego kryteria:

Poniżej przykład zdjęcia, które nie spełnia kryteriów:

Wszystkie materiały i treści znajdujące się na stronie chronione są prawami autorskimi. Jakiekolwiek wykorzystanie ich bez zgody autora jest zabronione i pociągnie za sobą konsekwencje prawne.