Portrety ze zdjęcia na zamówienie

W celu zamówienia portretu ze zdjęcia należy wysłać wiadomość mailową:

  •  ze zdjęciem wystarczającej jakości
  •  z deklaracją wpłaty zaliczki wysokości 15% ceny zamawianego portretu*, co wiąże się z rezerwacją najbliższego wolnego terminu wykonania przeze mnie pracy


Specjalizuję się w portretach bogatych w szczegóły, dlatego najlepsze są zdjęcia zrobione w wysokiej rozdzielczości, przy naturalnym świetle (dziennym). Ważne jest również zachowanie proporcji twarzy osoby lub głowy zwierzęcia na zdjęciu, bez zniekształceń obiektywu. Rysowanie ze zdjęć słabszej jakości również jest możliwe, jednak efekt będzie inny.


Gotową pracę wysyłam najpierw poglądowo w wersji elektronicznej. Kolejny krok to odpowiednie zabezpieczenie oryginału i wysłanie firmą kurierską, aby  dotarł do Państwa rąk w ciągu 1-2dni.
*otrzymanie przeze mnie zaliczki jest jednoznaczne z gwarancją wykonania pracy dla zamawiającego w ustalonym terminie.Poniżej przykład zdjęcia spełniającego kryteria:

Poniżej przykład zdjęcia, które nie spełnia kryteriów:

Wszystkie materiały i treści znajdujące się na stronie chronione są prawami autorskimi. Jakiekolwiek wykorzystanie ich bez zgody autora jest zabronione i pociągnie za sobą konsekwencje prawne.